STiKS10

RTU studentu konstruētais tilts no makaroniem izturējis 116,3 kg slodzi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu komanda atgriezusies no Austrumeiropas spageti tiltu konstruēšanas sacensībām «RECCS 2010», kur RTU studentu konstruētais makaronu tilts izturējis 116,3 kg slodzi un trīsdesmit Austrumeiropas studentu komandu konkurencē RTU komandu ierindojis 15 labāko vidū.

Lasīt tālāk: RTU studentu konstruētais tilts no makaroniem izturējis 116,3 kg slodzi

STiKS 2010 rezultāti & dalībnieku atskats uz sacensībām

        Sestdien, 8.maijā TMF aktu zālē norisinājās spageti tiltu konstruēšanas sacensības „STiKS 2010”, kur tika uzbūvēti 22 tilti no spageti makaroniem un karstlīmes. Visspēcīgāko tiltu, kas izturēja pielikto 33,31 kg slodzi, uzbūvēja Būvniecības fakultātes studentu komanda „FoodBridge” jeb Mārcis Bergs, Jānis Blūmiņš un Artūrs Krastiņš.

      Kā šai un citām komandām veicās makaronu tiltu cīņās, uzzini šajā rakstā.

Lasīt tālāk: STiKS 2010 rezultāti & dalībnieku atskats uz sacensībām

RTU Spageti tilti var izturēt vairāk par 33 kg

8.maijā norisinājās spageti tiltu konstruēšanas sacensības „STiKS 2010”, kur tika uzbūvēti 22 tilti no spageti makaroniem un karstlīmes. Visizturīgāko tiltu, kas spēja izturēt pielikto 33,31 kg slodzi, uzbūvēja Būvniecības fakultātes studentu komanda „FoodBridge” jeb Mārcis Bergs, Jānis Blūmiņš un Artūrs Krastiņš.

Lasīt tālāk: RTU Spageti tilti var izturēt vairāk par 33 kg

Spageti tiltu konstruēšanas sacensības 2010

Velc ārā nebaltām dienām paslēpto spageti makaronu paciņu un sāc pētīt to fizikālās īpašības, jo tieši tās Tev noderēs 8.maijā, konstruējot izturīgāko spageti makaronu tiltu sacensībās „STiKS 2010”. Šīs sacensības ir iespēja Tev, student, pārbaudīt cik ļoti Tu esi inženieris. Iespēja lekcijās iegūtās fizikas un citu priekšmetu zināšanas pārbaudīt praksē uzbūvējot visizturīgāko tiltu no spageti makaroniem.

Lasīt tālāk: Spageti tiltu konstruēšanas sacensības 2010

STiKS 2010 nolikums

Spageti tiltu konstruēšanas sacensības 2010

Nolikums .PDF formātā

Nolikums 

1.      Apraksts

Spageti tiltu konstruēšanas sacensības ir Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes (RTU TMF SP) un RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļas kopīgi rīkots pasākums, kurā jāizgatavo pēc iespējas izturīgāks tilts no spageti makaroniem un līmes.

Lasīt tālāk: STiKS 2010 nolikums