Kartinga kauss

Nolikums 2013

 

Studentu kartinga kauss

NOLIKUMS

1.     Apraksts, mērķis un uzdevums

1.1.            Studentu kartinga kauss ir Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes (turpmāk tekstā - RTU TMF) Studentu pašpārvaldes rīkotas divu posmu kartinga sacensības Latvijas Republikas akadēmiju, koledžu, augstskolu un universitāšu (turpmāk tekstā - augstāko izglītības iestāžu) studentiem.

Lasīt tālāk: Nolikums 2013

Piesakies Studentu Kartinga kausam!


PIETEIKŠANĀS PAGARINĀTA LĪDZ 18.10.13.!!!

Nepalaid garām iespēju, pārstāvi savu augstskolu!

 


Priecīgs un gaidīts notikums visiem studentiem, kas aizraujas ar autosportu. Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes (RTU TMF) studentu pašpārvalde „Mehi” oktobrī atkal rīko sacensības „Studentu kartinga kauss”, kurās ikviens students varēs pārbaudīt un pilnveidot meistarību braukšanā ar kartingu slēgtā trasē profesionāļu uzraudzībā, kā arī cīnīties par dažādām balvām.

Lasīt tālāk: Piesakies Studentu Kartinga kausam!

"LMT Rallija komandas" Studentu kartinga kausā uzvarējusi Latvijas Universitātes komanda [Papildināts 24.05.]

Rīga, 2011. gada 19. maijā – Otrajās studentu kartinga sacensībās "LMT Rallija komandas" Studentu kartinga kauss vakar, 18. maijā, astoņu komandu konkurencē finālbraucienos uzvarēja Latvijas Universitātes studenti.

Lasīt tālāk: "LMT Rallija komandas" Studentu kartinga kausā uzvarējusi Latvijas Universitātes komanda...

Pilnie ROCKSTAR kartinga kausa finālsacensību rezultāti

Publicējam pilnos ROCKSTAR kartinga kausa finālsacensību rezultātu sarakstus. Pielikumā atradīsi excel failu ar visiem rezultātiem - gan kvalifikācijas, gan finālsacensību laikā uzstādītos.

Lasīt tālāk: Pilnie ROCKSTAR kartinga kausa finālsacensību rezultāti

ROCKSTAR kartinga kauss noslēdzas ar Latvijas Universitātes uzvaru

5. maijā tika dots starts pirmajam studentu kartinga kausam. Kopumā sacensībās piedalījās 10 augstskolu komandas no visas Latvijas. Slapjajā un interesantajā mačā uzvarēja Latvijas Universitātes studentu komanda.

Lasīt tālāk: ROCKSTAR kartinga kauss noslēdzas ar Latvijas Universitātes uzvaru