Pirmkursniek! Tevi gaida aizraujoša nometne!


Sveiks, topošais EEF, MTAF vai ETHZF student!
Ja Tu esi izvēlējies studēt Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte( MTAF) vai Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē (EEF) vai varbūt E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte (ETHZF), tad turpmākā informācija ir domāta tieši TEV!
Tev tiek dota iespēja sākt savu studiju dzīvi ar lielisku pasākumu – pirmkursnieku nometni „Sper gaisā X8” ! Šī nometne Tev dos enerģijas lādiņu studiju uzsākšanai,kā arī iespēju iepazīt turpmākos studiju biedrus. Nometne „Sper gaisā X8” ir vieta, kur satiksies vislabākie un visaktīvākie studenti!

 Kas ir “Sper gaisā X8″? Aizraujoša nometne trīs dienu garumā, kurā varēsi satikt turpmākos studiju biedrus, vecāku kursu studentus, iepazīt studenta dzīvi, piedalīties sportiskās un inženiertehniskās aktivitātēs un uzzināt atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem par studijām un sadzīvi studiju laikā.
Kad? 21.-23. augusts
Kur? Starp trīs priedēm
Dalības maksa? 8 Eur + 2 kartupeļi + 1 dārzenis

Seko līdzi aktualitātēm FACEBOOK !

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1