Noslēgusies Mehu Stūre

Upesciemā Garkalnes trasē 24.janvārī risinājās tradicionālās ikgadējās mehu rīkotās autosacensības „Mehu Stūre”. Šogad tās pulcēja 48 dalībniekus 3 klasēs.

Laikapstākļi bija piemēroti sacensību norisei – nesniga un nebija pārlieku auksts. Ledainā trase tika atzīta par ļoti slidenu. Bet tas netraucēja dalībniekiem traukties trasē un līkumos rādīt savas drifta iemaņas.

Sacīkstes uzsāka priekšpiedziņas klase (FWD), kas sacensību gaitā izrādījās arī pati ātrākā. Uzvaras laurus plūca Andris Orniņš ar VW Golf 3, aiz sevis atstājot Ivo Eltermani ar Opel Corsair. Uzvarētāju trijnieku noslēdza Krišjānis Rolis ar Ford Fiesta.

Tālāk startēja pakaļpiedziņas klase (RWD), kurā dominēja BMW un VAZ markas automobiļi, bet piedalījās arī moskvičs un vēl citi auto. Šogad pierādījās, ka Vitālija kausa uzvarētājs – ātrākais žigulis VAZ 2105 ar vadītāju Dāvi Tobiasu uzvarēja visā RWD klasē. Viņam sekoja Gusts Pikša ar BMW e36, un trešajā vietā palika Ēriks Kuzņecovs ar BMW 316.

Čempionātu noslēdza pilnpiedziņas klase (AWD). Otro gadu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva Ingus Pagasts ar savu uzticamo sarkano Subaru Impreza. Viņam piekāpās Lauris Pumpurs arī ar Subaru Impreza. Trešajā vietā ierindojās Ilmārs Sils ar Audi 90.

Pilnpiedziņas klasē startēja pasākuma ātrākā dāma Elīna Saliņa ar Audi 80.

Sacensību pilnie rezultāti apskatāmi ŠEIT

PASĀKUMA BILŽU GALERIJA

VIDEO

Sacensību organizatori vēlas izteikt pateicību par atbalstu sacensībās: REMAP , AERODIUM , RED BULL, FABERLIC , OZOLKALNS, PROTUNING, PROGYM , AUDISTYLE , LASI AUTO .