Mehu Zelta Ola

Meklē Mehu dārgumus!

Mehu zelta ola ir klāt!

 Tā kā aprīlis ir Lieldienu mēnesis, Mehi kārtējo reizi aicina jūs piedalīties sacensībās  ”Mehu Zelta ola ” un palīdzēt lieldienu zaķim atrast rūpīgi krāsotās, bet diemžēl pazudušās lieldienu olas. Olas atrodamas  Rīgā ar RTU saistītu ēku teritorijās. Piesaki savu komandu arī Tu un atrodi olas, kas noslēptas ap fakultātēm, institūtiem, dienesta viesnīcām!

Noteikumi pavisam vienkārši- izveido komandu 2-3 cilvēku sastāvā un piedalies RTU TMF Studentu pašpārvaldes  rīkotajās geokešinga sacensībās,  un meklē  RTU teritorijās izvietotus slēpņus. Sacensības norisināsies no 2014. gada  23. līdz 30. Aprīlim. Komandu iespējams  pieteikt līdz 22. aprīlim

Lasīt tālāk: Meklē Mehu dārgumus!

MZO 2013 rezultāti

Ar panākumiem noslēgusies jau otrā Mehu Zelta ola!

Šī gada Lieldienu laika geokešingā dalību pieteica vairāk kā 50 studentu no 6 augstskolām, un nedēļu ilgajā meklēšanas periodā tika meklēti 22 pamatslēpņi un 5 īpaši sagatavoti paaugstinātas grūtības slēpņi. 

Komandas jau iepriekš gatavojās un pulkstenim nositot pusnakti cilvēki sāka jau darbināt dzinējus, sagatavot velosipēdus vai e-talonus un sāka savu nakts meklēšanas piedzīvojumu, kas daudziem bija arī ļoti sekmīgs.

Lasīt tālāk: MZO 2013 rezultāti

Mehu Zelta ola

Mehu Zelta ola ir klāt!

 Lieldienu zaķis pēc garā Lieldienu brīvlaika ir atkal pazaudējis savas rūpīgi krāsotās olas. Lai izpalīdzētu zaķim Mehi veica apgaitu un konstatēja, ka olas atrodamas Rīgā ap visām RTU saistītajām ēkām. Piesaki savu komandu arī Tu un palīdzi zaķim atrast noslēptās olas pie RTU fakultāšu un dienesta viesnīcu ēkām. 

 

Izveido 2 - 3 cilvēku komandu un piedalies Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotajās geokešinga sacensībās, un meklē RTU teritorijā izvietotos slēpņus. Sacensības norisināsies no 8. līdz 14. aprīlim. Komandu vari pieteikt līdz 6. aprīlim.

Lasīt tālāk: Mehu Zelta ola

Nolikums mzo 2014

Geokešinga sacensību „Mehu Zelta ola” nolikums

1.    Apraksts

1.1.            Geokešinga sacensības „Mehu Zelta ola” ir Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes (RTU TMF SP) rīkotas sacensības, kurās, izmantojot organizatoru sniegtās koordinātes un norādes, jāatrod dabā izvietotie slēpņi.

2.    Mērķis

2.1.Aktīva dzīvesveida un geokešinga popularizēšana studentu vidū.  

2.2.  Sniegt iespēju RTU studentiem piedalīties organizētās geokešinga sacensībās,   labāk iepazīstot RTU teritorijas (fakultātes, dienesta viesnīcas, u.c.), izejot no ierastā studiju ritma.

Lasīt tālāk: Nolikums mzo 2014

Nolikums

Geokešinga sacensību „Mehu Zelta ola” nolikums

1.    Apraksts

1.1.            Geokešinga sacensības „Mehu Zelta ola” ir Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes (RTU TMF SP) rīkotas sacensības, kurās, izmantojot organizatoru sniegtās koordinātes un norādes, jāatrod dabā izvietotie slēpņi.

Lasīt tālāk: Nolikums

Mehu Zelta Ola – geokešinga sacensības

Pēc Mehu saskriešanās ar Lieldienu zaķi uz visām debess pusēm pašķīda gan Mehu, gan zaķa rūpīgi krāsotās Lieldienu olas. Mehi ar Lieldienu zaķi noslēdza vienošanos, ka aicinās palīgus un kopīgiem spēkiem atradīs pazudušās olas. Pievienojies arī Tu, un ar draugiem palīdzi atrast Mehu Zelta olas.

Lasīt tālāk: Mehu Zelta Ola – geokešinga sacensības