Mehu stūre

Noslēgusies Mehu Stūre

25. janvārī Garkalnes autotrasē risinājās gadskārtējās Mehu rīkotās sacensības "Mehu Stūre". Arī šogad tās pulcēja kuplu dalībnieku skaitu. Spīdot spožai saulei, trīs klasēs kopumā startēja 42 ekipāžas.

Lasīt tālāk: Noslēgusies Mehu Stūre

Mehu Stūre '14


Kaut arī laikapstākļi vēl par to neliecina, tomēr ir iestājusies astronomiskā ziema. Tātad - strauji tuvojas arī Mehu rīkotās ikgadējās ziemas atklātās autosacensības "Mehu Stūre", kas šosezon notiks 25. janvārī Garkalnes autotrasē (par nokļūšanu un trasi lasi šeit). Startējam plkst. 10.00.

Dalībnieki startē 3 grupās: priekšpiedziņa (FWD), pakaļpiedziņa (RWD), pilnpiedziņa (AWD). Apbalvojam katras klases 3 ātrākos. Kā arī papildus apbalvojam ātrāko dāmu (neatkarīgi no klases) un ātrāko klasiskās piedziņas žiguli.

Lasīt tālāk: Mehu Stūre '14

Nolikums Mehu stūrei 2014

”MEHU STŪRE” 

2014. GADA ZIEMAS ATKLĀTAIS AUTO ČEMPIONĀTS

NOLIKUMS 

 

1.    PASĀKUMA APRAKSTS

’Mehu Stūre’’ ir RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotas sacensības standarta automašīnām kopējai satiksmei slēgtā teritorijā.

2.    VADĪBA,  LAIKS UN VIETA

2.1. Vadība.

Galvenās oficiālās personas:

pasākuma rīkotājs: Paula Dīriņa, tel. 29402285

galvenais tiesnesis: Kaspars Dobrais, tel. 25596938

tehniskais komisārs: Artūrs Smalkais

Lasīt tālāk: Nolikums Mehu stūrei 2014

Noslēgusies Mehu stūre '13

Veiksmīgi noslēdzies ikgadējais atklātais ziemas čempionāts "Mehu stūre'13", kurš šogad norisinājās 26. janvārī "Ādiņu" trasē. Esam ieguvuši jaunus čempionus, kuri sevi pierādīja trasē kā ātrus un prasmīgus braucējus. Šogad par uzvarētājiem parūpējās "Red Bull", "Faberlic", "Autobild latvia". Pulcējās gan jauni, gan veci, lai vērotu šīs sacensības, pat sals un vējš nebija šķērslis. Kopumā sacensībās startēja 44 braucēji trīs dažādās klasēs.  

Lasīt tālāk: Noslēgusies Mehu stūre '13

Mehu stūre 2013

 

Vai esi noilgojies pēc sacensību gara un veselīga azarta? Vēlies gūt pozitīvas emocijas un uzlabot prasmes? Gribi sevi apliecināt ar ātrumu un manevrētspēju? Mehi Tevi aicina kāpt pie sava spēkrata stūres un piedalīties šī gada ziemas atklātajā čempionātā "Mehu stūre 2013", kas norisināsies 26. janvārī trasē "Ādiņas".

 

Lasīt tālāk: Mehu stūre 2013