Mehi iekaro kalnu

Būvnieku FSP izaicinājuma video!

Pasākums Mehi iekaro kalnu! 29. janvārī strauji, strauji tuvojas. Kā viena no disciplīnām šajā pasākumā ir Neordinārais nobrauciens, kuram šogad īpaši gatavojas būvnieku studentu pašpārvaldes pārstāvji - viņi ir pat sagatavojuši jautru izaicinājuma video citām pašpārvaldēm un RTU studentiem! Šo video arī piedāvājam noskatīties turpinājumā!

 

Lasīt tālāk: Būvnieku FSP izaicinājuma video!

Neordinārā nobrauciena vēsture

Pagātnē rīkotajās RTU Ziemas sporta spēlēs 2007, 2008 un 2009 Mehi visvairāk ir izcēlušies tieši Neordinārā nobrauciena disciplīnā, katrā no šiem gadiem sarīkojot kādu (vai kādus) pašbūvētus braucamrīkus.

2007. un 2008. gads ieies vēsturē ar Mehu GULTU - skatīt attēlu un video.

 

Bet 2009. gada Ziemas spēlēs Mehi ieradās ar veseliem diviem braucamajiem - Mehu VANNU un Mehu KAMANĀM! Sīkāk skatīt video.

Mehi Ziemas sporta spēļu Neordinārajā nobraucienā from Mehi on Vimeo.

 

 

Kas būs šogad?

Mehi met izaicinājumu visām RTU fakultātēm pierādīt, ka tieši RTU mācās inženieriski aktīvi un izdomas bagāti jaunieši, kam šāda braucamā uzbūvēšana nav nekāds šķērslis! Aicinam piedalīties šajā disciplīnā!

Par Līgatnes kalnu

Līgatnes kalnā darbojās divas trases - galvenā trase 300 m ar augstuma starpību 50 m un T - veida pacēlāju. Trases reljefs ir saglabāts tuvu dabīgajam, kas ļauj uzņemt ātrumu stāvajās vietās un izslēpošanu lēzenajās vietās.
Iesācēj kalniņš ir aprīkots ar ''Turekļu '''pacēlāju.

Šajā video vari apskatīt kā izskatās Līgatnes kalnā!

Lasīt tālāk: Par Līgatnes kalnu

MEHI iekaro kalnu - nolikums

MEHI IEKARO KALNU

Nolikums

1.       Apraksts

„Mehi iekaro kalnu” ir Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes studentu pašpārvaldes rīkots projekts. Paredzēts 50 dalībniekiem ar nodrošināto ekipējumu un neierobežotam skaitam dalībnieku ar savu ekipējumu. Piedalīties drīkst jebkurš – arī ne RTU studenti.

2.       Vadība, laiks un vieta

2.1.    Vadība

Galvenās oficiālās personas – Aigars Maģītis, Kristīne Kacēna.

2.2.    Laiks un vieta

„Mehi iekaros kalnu” norisināsies 2010. gada 29. janvārī (piektdiena). Norises vieta – Līgatnes kalns Līgatnes novadā Vidzemē 72 km attālumā no Rīgas.

Lasīt tālāk: MEHI iekaro kalnu - nolikums