• Mehi.LV
  • Iespējas
  • Piesaki savu komandu vasaras sacensībām “Plostu rallijs 2012″!

Piesaki savu komandu vasaras sacensībām “Plostu rallijs 2012″!

Kaut gan mācības rit pilnā sparā,
Ar vienu kāju ESAM vasarā, 
Un kā vēl labāk izbaudīt vasaru – 
Ja ne plostā pa ezeru?

 

 

IDEJA? “Plostu rallijs” ir aizraujošs aktīvās atpūtas veids, ko Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments rīko jau septīto gadu. Tas vienkopus pulcē gan RTU, gan citu Latvijas augstskolu studentus, kas ir gatavi darboties, praktiski pielietot iegūtās akadēmiskās zināšanas, sportot, iepazīt jaunus draugus un vienkārši atpūsties.

KAS JĀDARA? Vienas dienas laikā, atbilstoši pasākuma nolikumam, jāuzbūvē ātrs, izturīgs un izskatīgs plosts, ar kuru nākošajā dienā diviem komandas dalībniekiem jādodas sacensību trasē. Paralēli tam, pārējiem diviem komandas sastāvā esošajiem jāveic dažādi uzdevumi uz sauszemes. Trases vidū iespējama dalībnieku nomaiņa.
Paredzētas arī sporta spēles, naksnīgas dejas un citi pārsteigumi.

Dalības maksa: Ls 12 (no komandas; komandā 4 dalībnieki)

Sacensību norise: 7. – 8. jūlijs (Kempings Cēsu novadā – "Ungurs")

Tieši tā! – Ir pienācis tas brīdis, kad var pieteikties plostu konstruēšanas sacensībām  „Plostu Rallijs 2012”. Aizpildi pieteikuma anketu par savu komandu, kā arī pirms tam iepazīsties ar sacensību nolikumu šeit!

Uz tikšanos, plostojot! 

Tavs RTU Studentu parlaments

Komentāri (7)
1Otrdiena, 29 Maijs 2012 10:50
Matīss Baumanis
Izskatās aizraujoši,Mehiem noteikti jāpiedalās un jāuzvar! Smile
2Trešdiena, 06 Jūnijs 2012 12:31
mehs ar uzgriežņu atslēgu
No Mehu skatpunkta - šis ir viens no top pasākumiem. Labākās atmiņas, reāls pielietojums inženiera prātam, visinteresantākais actions un Mehu vēsturiskais spēks plostu būvniecībā!

Iepriekšējo gadu Mehu rezultāti:
2007gads - 1 un 2 vietas. Mehu dubult-uzvara: http://youtu.be/VMi0-jPLI2s
2008gads - švaks starts, viena 7. vieta
2009gads - 2 vieta bet uzvarētāji vispār nebija īsti studenti, tāpēc starp fakultātēm Mehi atkal pirmie.
2010gads - ???
2011gads - ???

Kas piedalījās, papildiniet sarakstu!

TMF SP - lai atbalstītu Mehu komandas ar pieredzi un inženieru risinājumiem vajag sarīkot kādu semināru, kur Mehi var apmainīties ar idejām un ieteikumiem. Uzvara plostu rallijā ne vienmēr krīt no debesīm - ir jāpiestrādā, lai būtu labākie.
Robot
3Trešdiena, 06 Jūnijs 2012 13:45
Aigars Maģītis
Jā, šis ir labs pasākums! 10. gadā arī bija otrā vieta - ar kārtīgu airējamu plostu! Par 11. nezinu. Jāsaka, ka svarīgākais te ir sagatavošanas posms - uz vietas neko daudz nesadomāsi! Vajag gan konstrukciju izdomāt, gan izejmateriālus savākt, atrast instrumentus utt. Ja grib uzvarēt, jāpastrādā! Atceros, ka vienam gadam gatavojoties tika domāts pat par stikla šķiedru!Laughing Beigās gan palika pie vēl vienas inovācijas materiālos - prezervatīviem..Smile

Tā kā - lai mehiem veicas šogad!
4Trešdiena, 06 Jūnijs 2012 21:06
dns
Piedalijos 2007. un 2009.

Mūsu komandai bija koncepcija - aprēķini, tad uzbūvē, bet pirms starta nepārbaudi, vai peld. Bijām vienīgā komanda ar šādu pieeju. Abas reizes aprēķini nepievīla, ieguvām 2. vietu.

2007. gadā uztaisījām "dabai draudzīgāko" plostu (drīzāk laivu) no putuplasta un makrofleksa, plus plēve. Priekšā bija sievietes krūšu tēls. Tai tika dots nosaukums "Gaujas suka"(var lasīt arī Gaujas ķemme).

2009. gadā gribējām pārbaudīt prezervatīvus. Speciāli tam tika iepirkti "ultra thin" prezervatīvi. Jāatzīst, ka kādi 6...10 pa ceļam upē saplīsa, bet nu konstrukcija bija laba. Šim plostam tika dots vārds "Kondola" (nu tā kā tam laivām Venēcijā).

P.S. Jap, 2009. gadā tika apspriests variants uz vietas taisīt kaut ko stikla škiedrai līdzīgu. Bet prezevatīvu variants beigās likās interesantāks izaicinājums.

Tā ka, mehi! Plostu rallijs ir legendary lieta. Mehiem jāaizstāv savs gods Wink
5Trešdiena, 06 Jūnijs 2012 22:58
Raimis
08. gadā bija plāns un idejas kā mājas, atradām divus labus baļķus mežā, kas labi peldēja, un lai vēl labāk peldētu piesējām tukšas pudeles (šitajā gadā nebija atļauts lietot putoplastu un tāda tipa materiālus Confused ). Principā plosts turējās labi, bet tā kā pudeļu piesiešana notika jau vakarā, tad tik labi vairs neiznāca, un no rīta vispār nekas neiznāca...tas drošvien dēļ vakara. Vēl arī moments, ka vakars beidzās no rīta, kas arī šo to deva klāt. un rezultātā pēc diviem līkumiem pa upi, vairākām grimšanām, tikam krastā veseli, kas arī ir labi, ņemot vērā, ka vakars vēl nebija galīgi beidzies. Ninja
6Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 01:29
Andris Pabērzs
Pagājušo gad uzvarēja materiālzinātnieki un šogad arī uzvāres materiālzinātnieki, nakma gad arī un tad aiznākam gad āri Laughing
7Svētdiena, 10 Jūnijs 2012 20:46
Rolis_S
Es rēcu par Raimonda sarakstīto - īsti neko nevar saprast, tik to, ka vakars īsti nebija beidzies un nebija arī vēl sācies, bet plosts bija kārtīgs (nu ne jau tas, kas bija domāts priekš upē braukšanas Laughing ) Bet nu tas jau bija sen un vairs nav patiesība! Gavenais, ka nākamajā rītā vēl nebija beidzies iepriekšējais vakars Yes + labi pavadīts laiks enīvei! Foršs pasāciens

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1