• Mehi.LV

Rakstos

Mehu Stūre 2017

      Vai tu esi kādreiz vēlējies piedalīties rallijā un sacensties uz īstas autotrases? Ir pienācis laiks tieši Tev pierādīt savu izveicību pie stūres.
Mehu populārākais ziemas pasākums ir klāt!
Kur vēl labāka vieta, lai izrādītu savu auto veiklību, pavadītu lieliski laiku un izbaudītu azarta adrenalīnu?

Lasīt tālāk...

Sākusies pieteikšanās spageti tiltu konstruēšanas sacensībām “STiKS7”

Dzirdot vārdu spageti, pirmais, kas iešaujas prātā, noteikti ir kāds itāļu kulinārijas brīnums vai studenta ikdienišķais ēdiens- vārītie makaroni. Bet vai kāds, izdzirdot šo vārdu, iedomājas, ka 1 kg makaronu varētu izturēt pat 500 kg lielu slodzi?! Tieši tev ir iespēja, izmantojot radošu pieeju, asu prātu un mazliet līmes, pieņemt Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, Transporta un Aeronautikas fakultātes izaicinājumu, radot izturīgāko spageti tiltu.  Ja vēlies pārbaudīt savas inženiera spējas vai vienkārši pavadīt laiku ar tik pat aktīviem cilvēkiem kā tu, spageti tiltu konstruēšanas sacensības ir domātas tieši tev! Varbūt tieši tu kļūsi par labāko Baltijā, un jau šī gada maijā dosies uz Spageti makaronu tiltu konstruēšanas pasaules čempionātu Ungārijā!

Šogad “STiKS” norisināsies 2.aprīlī RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Lasīt tālāk...

Mehu Stūre 2016

Mehu Stūre 2016 nenotika dēļ šausminošiem laikapstākļiem. Sniega uz trases nebija vispār. Dubļi un peļķes. Trase tika slēgta.

Tika runāts par pasākuma pārcelšanu, taču arī februārī nesola sniegu vai salu.

Lasīt tālāk...

Movember - No Shave November

 

Īsti vīri audzē ūsas!

 

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Mašīnzinību, transporta un aeronautikas studentu pašpārvaldi jeb Mehiem organizē „No shave Movember” akciju.

 

Student, kāda tur ir atšķirība?

Ūsa tev ir šķidra, bieza vai tā šķība?

Vai izpletusies brazīlijas mūža meža platumā?

Sagriezusies trakum trakā līkumā?

 

Lasīt tālāk...

Mehu ekspedīcija tevi jau gaida!

  Jau pavisam drīz Tev, student, būs iespēja piedalīties neaizmirstamā radoši izklaidējošā seminārā - Mehu Ekspedīcijā!

Seminārs norisināsies 23. -25. oktobrī Sējā (izbraukšana uz Sēju kopīgi no Rīgas).

Ja vēlies iegūt jaunas zināšanas par RTU, Studentu parlamentu, un vienkārši kā būt MEHam, uzklausīt citu pieredzi, attīstīt savas inženiertehniskās spējas dažādos uzdevumos, kā arī iepazīties ar jauniem cilvēkiem(gan jaunajiem, gan jau pieredzējušajiem MEHIEM) un kopā ar tiem aizvadīt 3 neaizmirstamas dienas kopā darbojoties un arī atpūšoties, šis pasākums ir domāts Tev.

Lasīt tālāk...

Kartinga kauss 2015 ir klāt!

Rudens saspringtākās sacensības starp augstskolām tuvojas lieliem soļiem!
Piesakies Studentu kartinga kausam 2015 līdz 11. oktobrim un piedalies aizraujošā cīņā par ceļojošo kartinga kausu.
Atlases posmi notiks no 12. līdz 16. oktobrim un finālsacensības norisināsies 23. oktobrī kartinga hallē "Ātruma cilts".
Pieteikšanās anketa:
https://docs.google.com/…/1aoJ7O_LQcVBQhECVOkecM7x…/viewform

Lasīt tālāk...

Pirmkursniek! Tevi gaida aizraujoša nometne!


Sveiks, topošais EEF, MTAF vai ETHZF student!
Ja Tu esi izvēlējies studēt Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte( MTAF) vai Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē (EEF) vai varbūt E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte (ETHZF), tad turpmākā informācija ir domāta tieši TEV!
Tev tiek dota iespēja sākt savu studiju dzīvi ar lielisku pasākumu – pirmkursnieku nometni „Sper gaisā X8” ! Šī nometne Tev dos enerģijas lādiņu studiju uzsākšanai,kā arī iespēju iepazīt turpmākos studiju biedrus. Nometne „Sper gaisā X8” ir vieta, kur satiksies vislabākie un visaktīvākie studenti!

Lasīt tālāk...

Norisināsies lielākās degvielas ekonomijas sacensības Latvijā

Ikviens autovadītājs 30.maijā tiek aicināts pārbaudīt savas spējas braukt ekonomiski un piedalīties ikgadējā degvielas ekonomijas rallijā – EkoOrientēšanās. Dalībnieki aicināti pieteikties 6 sacensību klasēs gan ar savu auto, gan bez tā, izmantojot iespēju veikt 15 minūšu izbraucienu ar kādu no Toyota hibrīdauto.

EkoOrientēšanās ir aizraujošas piedzīvojuma sacensības, kas dalībniekus šogad aizvedīs uz dažnedažādām interesantām vietām Ziemeļkurzemē 300 km garā trasē, kur dalībnieku komandām būs jāveic 10 dažādi piedzīvojumu uzdevumi, lai iegūtu tālākā maršruta norādes. EkoOrientēšanās dalībniekiem jāievēro precizitāte, meklējot kontrolpunktus, aprēķinot savu vidējo ātrumu un laiku līdz sacensību laika kontroles punktiem, taču galvenā atšķirība no citiem rallijiem – visas trases garumā jādomā par ekonomisku auto vadīšanas stilu.

Lasīt tālāk...

Iepazīsties ar «RTU Karjeras diena 2015» programmu

30. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 12. reizi notiks «RTU Karjeras diena». Pasākuma organizatori un tajā pārstāvētie uzņēmumi ir parūpējušies par interesantu un dažādām iespējām pilnu programmu visas dienas garumā.

 No plkst. 10.00 līdz 16.00 ikvienam studentam būs iespēja satikt vairāk kā 110 dažādu uzņēmumu pārstāvjus, noskaidrot kādas ir viņu prasības, ja ir vēlme strādāt uzņēmumā nākotnē, un pieejamās prakses un darba vietas uz šo brīdi, kā arī uzzināt par darba tirgus tendencēm Latvijā.

Lasīt tālāk...

Vairāk rakstu...