ORTUS vidusskolēniem

     2010. gada 8. janvāris Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) prezentēja jaunu portālu ORTUS vidusskolēnu auditorijai. Tas skolēniem palīdzēs sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un iejusties studiju vidē. Portāla mērķis ir veidot topošo studentu-domubiedru grupu un ļaut skolēniem jau laikus iejusties studenta lomā, lai palīdzētu izvēlēties piemērotu studiju programmu, kurā turpināt izglītību pēc vidusskolas absolvēšanas.

 

   Portāls sniegs atbalstu visiem studēt gribošajiem jauniešiem neatkarīgi no viņu dzīvesvietas – tā būs iespēja uzzināt visu nepieciešamo par studiju dzīvi RTU, nebraucot uz galvaspilsētu. «Izmantojot portālu ORTUS, mēs vēlamies veidot dialogu ar skolēniem, palīdzēt vieksmīgi uzsākt studijas universitātē un tā padarīt pieejamāku augstāko inženiertehnisko izglītību ikvienam jaunietim. Vēlamies arī noskaidrot jauniešu  nākotnes ieceres un domas par augstāko izglītību un profesionālo karjeru,» atzīst RTU mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis.

Par vidusskolēnu portāla ORTUS popularitāti liecina reģistrējušos skolēnu skaits jau pirmajā portāla darbības dienā – portālā reģistrējušies jau vairāk nekā 400 interesentu. Kā atzīst Natālijas Daudziņas ģimnāzijas skolniece Linda Bebre, šī ir nebijusi iespēja vidusskolēniem iegūt ļoti nepieciešamu informāciju un iejusties studiju vidē. Vidusskolēnu portālu ORTUS izveidojis RTU Informācijas tehnoloģijas dienests sadarbībā ar Mācību prorektora dienestu, mācībspēkiem, Studentu parlamentu un Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentu.

Lai iekļūtu portālā ORTUS (http://www.ortus.lv), skolēnam jāveic reģistrēšanās interneta vietnē: http://www.nacstudet.lv/.

Vairāk info ŠEIT.

Avots: http://galerija.rtu.lv/index.php/ORTUS_skolniekiem

Komentāri (1)
1Sestdiena, 08 Oktobris 2011 17:11
dASD
AHUJEĶ! Love

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1