Nāc uz RTU!

Sveicināts, studētājgribētāj skolēn vai arī tehnikuma/koledžas student!

Ja esi nonācis Mehu lapā, tad tev visticamāk ir vēlme studēt tieši TMF. Šajā sadaļā tu varēsi atrast sev noderīgu apkopotu informāciju par studijām, iestāšanās procesiem, mūsu piedāvātajām studiju programmām un daudz ko citu.

Tātad, sāksim ar studiju programmām, visas TMF piedāvātās programmas vari apskatīt šeit.

Sīkāk par mūsu fakultātes struktūrvienībām lasi šeit, kur tu atradīsi saites uz institūtu mājaslapām, kurās, savukārt, varēsi uzzināt plašāku informāciju gan par piedāvātajām programmām, gan struktūrvienību adreses, gan daudz ko citu.

Tālāk, ja tu esi izpētījis kādu studiju programmu vēlies studēt un noskaidrojis nepieciešamo informāciju par to, gan jau, ka vēlies uzzināt, kā tad iestāties RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē. Šis process ir vienāds visā RTU un par to sīkāk vari lasīt tepat sadaļā Iestāšanās process RTU vai šeit.

Protams, internets nav vienīgais veids kā tu vari iegūt informāciju par studijām TMF. TMF pārstāv sevi izstādē "Skola", kas tiek rīkota katru gadu. Ja uz to nebija iespējas tikt, RTU tiek rīkotas arī Atvērto durvju dienas, kas šogad notiek 10.aprīlī no plkst. 11.00  RTU Lielajā aulā, Rīgā, Kaļķu ielā 1, kur ir iespēja ko vairāk uzzināt no klātesošajiem konsultantiem, kā arī būs iespēja klātiene apmeklēt gan mūsu fakultāti, gan institūtus vēlāk noorganizētā izbraucienā.

Rakstot no studenta pieredzes, kurš ir izgājis visu iestāšanās procesu, var secināt šādus dažus vadmotīvus:

  • vienmēr seko līdzi aktuālākajai informācijai;
  • nenokavē termiņus;
  • dokumentiem un lēmumiem, ja tādus lasi, apskaties datumus, kad tie ir pieņemti un vai tie vispār attiecas uz attiecīgo mācībgadu;
  • izmanto iespējas un apmeklē gan izstādi Skola, gan Atvērto durvju dienas, jo iegūt informāciju no mums - studentiem - vienmēr ir noderīgi.
Komentāri (1)
1Otrdiena, 02 Augusts 2016 22:40
Bob Williams
Vai jums ir aizdevums no uzticamu piegādātāju, ir jānorāda precīza summa, kas jums nepieciešams laiks bez stresa? Ja atbilde ir "Jā", tad tu esi pareizajā virzienā. Mēs piedāvājam aizdevumus vismaz $ 2, 000.00 ar maksimālo $ 100 million mārciņas, eiro. Ja ir interese, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu co.operateloanservice@gmail.com tālruņa numurs (+ 1-617 934 1393)

Mēs piedāvājam šādu veidu aizdevumus un daudz ko citu;

* Individuālie aizņēmumi (nenodrošinātu aizdevumu)

* Uzņēmuma aizņēmumiem (nenodrošinātu aizdevumu)

* Konsolidāciju aizdevumu

* Aizdevumu kombinācija

* Labiekārtošanas

Visas atbildes ir jānosūta uz šo e-pastu co.operateloanservice@gmail.com

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1