Skolēniem un tehnikumu/koledžu studentiem

Sveiks, studētgribētāj!

         Ja esi tikko kā beidzis kādu vidusskolu vai tehnikumu, ja tevi interesē tehnika un pat ja neinteresē, Transporta un mašīnzinību fakultāte (TMF) ir vieta, kur Tu vari rasti noderīgu izglītību. Inženieri Latvijā ir vajadzīgi. Iestāšanās nedēļa RTU sākas 19. jūlijā, tāpēc tev vēl ir laiks kārtīgi pārdomāt, ko tu īsti vēlētos studēt.

        TMF deviņas struktūrvienības piedāvā plašu klāstu programmu: sākot no dažāda veida transportiem - aviācijas, dzelzceļa, auto līdz pat biomedicīnas iekartām un kvalitātes vadībai. Praktiski visas programmas piedāvā budžeta vietas un iespēju studēt par valsts līdzekļiem. Kopumā šogad TMF piedāvā 336 budžeta vietas, kas ir otrs lielākais skaits aiz Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF).

Sīkāk par TMF piedāvātājām programmām meklē šeit: TMF mājas lapā: http://www.tmf.rtu.lv/

RTU mājas lapa: www.rtu.lv, sadaļā Topošiem studentiem tu atradīsi sīkāk gan kad jānāk iesniegt dokumentus, gan visus uzņemšanas noteikumus.

Un, protams, šī lapa, kur tu sīkāk vari apskatīt gan kā izskatās Mehulande, gan sīkāk par TMF vēsturi, foto un video galerijas, info par mūsu Studentu pašpārvaldi  un mūsu rīkotajiem projektiem un daudz ko citu.

Novēlam veiksmi informācijas apgūšanā un galējā lēmuma izdarīšanā! Būsim priecīgi tieši Tevi redzēt mūsu rindās - Mehu rindās!

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1