Mehi Ziemas sporta spēlēs

       19. februārī norisinājās RTU Ziemas sporta spēles, kurās plašu dalību ņēma arī Mehi. Kā vņiem tur gāja, lasam tālāk.

      Mehi visus pārsteidza ierodoties ar diviem braucamajiem uz Neordināra nobrauciena disciplīnu. Tālāk skatāmies video Smile

        No šī nobrauciena varēja secināt, ka viss spēks slēpjas sliecēs! Mehu vannas komandai slieces bija slaloma slēpes, līdz ar to par slīdamību varēja nesūdzēties, Mehu kamanām slieces bija metāla un neslīdēja kā vajadzēja. bet nu nekoSmile Mehi kārtīgi visu pārdomās un nākošgad pārsteigs visus ar kaut ko vēl iespaidīgāku!

 

Citi rezultāti –

Neordinārais nobrauciens – pirmā un otrā vieta

Antiņa skrējiens – meiteņu konkurencē Mehu meitenēm 2. un 3. vieta, bet puišu konkurencē 2. vieta

Flakoniņi konkursā Mehiem arī pirmās divas vietas.

Rezultāti un sacensību apraksts no rtusp.lv šeit

          RTU rīkotajās ziemas sporta spēlēs piedalījās arī trīs puiši no medicīnas inženierijas 1.kursa. Tālāk ieskats viņu viedokļos.

        Lauris Pumpurs bija patiesi priecīgs un gandarīts par izdevušos dienu un lieliski pavadīto laiku: ”Nobaudīju gan sniegu sejā, braucot ar slēpēm, gan arī pāris kritienus, taču tas mani neatturēja.” Lauris teic, ka interesanta bija šļūkšana lejā pa kalnu ar kamerām un radošās aktivitātes ar krāsainajiem flakoniņiem. Viņš atzīmē, ka šī bija patiesi lieliska izdevība izbaudīt ziemas priekus un novēl arī citiem mehiem nākamgad piedalīties, piebilstot, ka jau ar nepacietību gaida pavasara sporta spēles.

        Savukārt Mārtiņš Tālbergs ar patiesu ziemas prieku piedalījās visās piedāvātajās disciplīnās, kā arī ieguva godalgotu vietu pikošanās sacensībās. „Medaļu nēsāju vēl šobaltdien”, lepni teic Mārtiņš. Lai piedalītos sporta spēlēs, nebija ilgi jādomā, jo vilinoši šķita lieliskā atpūta, sniega vilinājums, iespēja iegūt lieliskas balvas. Vienīgais, kas uz brīdi atturēja, bija apziņa, ka tiks nokavētas dažas svarīgas lekcijas, taču dienas beigās pozitīvās emocijas to atsvēra. Vēl jo vairāk emocijas vairoja Red Bull meitenes un kalna iekarotāji, kas pirmo reizi bija uzkāpuši uz slēpēm vai snovborda dēļa.

        Arī Eduards Žuravļovs aktīvi iesaistījās ziemas prieku baudīšanā, izcīnot 3. vietu pikošanās sacīkstēs un 5. vietu slalomā ar snovbordu. Kā visinteresantāko aktivitāti Eduards atzīmē Antiņa skrējienu, kuru ar prieku vēroja no malas. Protams, visspilgtāk atmiņā palicis puisis ar skrūvgriežiem, iekarojot kalna virsotni. Priecēja arī tas, ka uz kalna varēja baudīt lielisku mūziku, kuru, starp citu, arī nodrošināja mehsSmile

       Visi trīs atzīst, ka piedalīsies arī nākamajos RTU sporta pasākumos un iesaka arī pārējiem nesēdēt malā, bet aktīvi iesaistīties!

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1