• Mehi.LV
  • Sadaļu arhīvs
  • Pasākumi & Sacensības

Pasākumi & Sacensības

Raksti par Pasākumiem & Sacensībām kurās piedalījās Mehi

„RTU Studentu parlamenta Gada balva” šogad pulcēs ne tikai studentus, bet arī mācībspēkus

Š.g.31.janvārī Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments atskatīsies uz aizvadīto 2013.gadu, godinot labākos dažādās nominācijās.

Ik gadu norisinājies tradicionālais pasākums „RTU SP Gada balva”, kurā tiek izvērtēti gada labākie projekti, studentu pašpārvaldes, kā arī izraudzīti veiksmīgākie vēl daudz citās nominācijās. Arī šis gads nav izņēmums, taču šogad pasākums solās būt īpaši interesants, pirmoreiz ietverot arī „Gada mācībspēks” nominācijas.

Lasīt tālāk: „RTU Studentu parlamenta Gada balva” šogad pulcēs ne tikai studentus, bet arī mācībspēkus

Rubīna balle

Tuvojas gada noslēguma gaidītākie svētki – Ziemassvētki. Lai ienestu īpašo svētku sajūtu un noskaņu katra RTU studenta sirdī, visas Rīgas Tehniskās universitātes Studentu pašpārvaldes vienojušās kopīgā sadarbībā un aicina ikvienu RTU studentu uz lielāko Ziemassvētku balli – ”Rubīna balli” Rīgas Latviešu biedrības namā, 13.decembrī. Varēsim mirdzēt rubīna košumā!

Lasīt tālāk: Rubīna balle

Skrējiens pēc vēja

Esi gatavs stāties pretī nezināmajam? Pārbaudīt savas inženiera spējas un radoši izpausties nestandarta situācijās? Tad EEF SP rīkotās sacensības „Skrējiens pēc vēja” ir domātas tieši Tev!

Lasīt tālāk: Skrējiens pēc vēja

Piesakies biljarda turnīram!

Vai tu esi gatavs vissmagākajai drosmes un stingras rokas pārbaudei novembrī?

 Ja Tu esi pārliecināts, ka esi spējīgs saglabāt mieru, stingru roku un stāties pretī citiem drosminiekiem tad piesakies, nu jau tradicionālajam, MEHu un Enerģētiķu biljarda turnīram!

 Biljarda turnīrs notiks "Fantasy Park" (Mūksalas iela 71, Rīga Plaza), 28. novembrī plkst 18:00. Dalības maksa ir 3,00 Ls (4,28 EUR).

Cilvēkiem, kas ir gatavi cīnīties par tradicionālās bāra izklaides – biljarda pavēlnieka titulu, vai vienkārši sportiskā garā paspodrināt savu ego un meistarīgas-pa-bumbām-sišanas- prasmi ir jāpiedalās.

 

Lasīt tālāk: Piesakies biljarda turnīram!

Nolikums M&E biljardam 13

Enerģētu un mehu biljarda turnīra

 

nolikums

 Mehu un enerģētiķuu biljarda turnīrs ir projekts, ko rīko Rīgas tehniskās universitātes

Enerģētikas un elektrotehnikas un Transporta un mašīnzinību fakultāšu (EEF un TMF) Studentu pašpārvaldes (SP), kas paredzēts 48 dalībniekiem no visām RTU fakultātēm.

Lasīt tālāk: Nolikums M&E biljardam 13

Tehniskās jaunrades dienas

 

Tehniskās jaunrades dienas

Šā gada novembrī piecās Latvijas pilsētās – Rīgā, Valmierā, Rēzeknē, Jelgavā un Ventspilī norisināsies Tehniskās jaunrades dienas, kuru ietvaros dalībnieki apgūs šķietami sarežģīto inženierzinātņu pamatus, konstruējot robotus, būvējot lidmodeļus un laiviņas, veidojot elektromagnētiskā lauka detektorus un spageti tiltus, kā arī iejūtoties alķīmiķa lomā un pētot audumu īpašības.

Lasīt tālāk: Tehniskās jaunrades dienas

IeMehošana 2013 tuvojas

Sveiki, pirmkursnieki!

Mēnesis studenta godā jau ir pagājis, bet, lai kļūtu par pilntiesīgu MEHU, nevar iztikt bez IeMehošanas!

Lasīt tālāk: IeMehošana 2013 tuvojas

Rīgas Tehniskā universitāte aicina apmeklēt Zinātnieku nakti

 

Rīgas Tehniskā universitāte aicina apmeklēt Zinātnieku nakti!

27. septembrī Latvijā un visā Eiropā notiks tradicionālā «Zinātnieku nakts 2013». Šogad Zinātnieku nakts aktivitātes tematiski ir saistītas ar ūdeni, dodot ieskatu tā daudzveidīgajā pielietojamībā. Arī šogad aicinām apmeklēt Zinātnieku nakts pasākumus mūsu fakultātēs, institūtos, laboratorijās un Zinātniskā bibliotēkā.  

Lasīt tālāk: Rīgas Tehniskā universitāte aicina apmeklēt Zinātnieku nakti

Pievienojies IeMehošana 2013 komandai

Jaunais studiju gads ar pilnu sparu ir iesācies un studentu rindas ir papildinājuši jauni un zinātkāri 1. kursa studenti. Bet, kā mums visiem labi zināms, neviens jaunais TMF students nekļūst par pilntiesīgu MEHU, kamēr nav izturējis IeMehošanu.
    Un tieši tādēļ, ja esi VISMAZ otrā kursa students, un vēlies 17. Oktobra pēcpusdienā/vakarā pielikt savu roku vai padalīties ar jaunām idejām un ieteikumiem šī pasākuma noorganizēšanā, nepaliec malā, bet aizpildi ŠO anketu, lai mēs varētu ar tevi sazināties.
Kopā mēs parādīsim jaunajiem studentiem, kas ir MEHI!

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazināties var - gunars.laposka@gmail.com

Studentu Paradīze gaida jaunos studentus!

 Ar Swedbank jauniešu kartes OPEN atbalstu 27. Septembrī, Arēnā Rīga norisināsies Baltijā grandiozākie studiju gada atklāšanas svētki „Studentu Paradīze”. Organizatori atklāj, ka uz galvenās skatuves šogad kāps Latvijā īpaši mīlēts mākslinieks, kurš divus gadus klusējis, tagad atgriezies, lai uzstātos ar koncertprogrammu "Noslēguma ballīte".

RTU Studentiem biļešu cena tikai – Ls 4,50!

Lasīt tālāk: Studentu Paradīze gaida jaunos studentus!