Kas ir Mehu Kokteilis?

mehu kokteilisMehu Kokteilis nav tikai dzēriens - tā ir tradīcija, rituāli un savdabīga kultūras izpausme, ko apkārtējā sabiedrībā ieviesuši, uztur un attīsta mehi.

Tīri tehniski Mehu Kokteilis sastāv no trim komponentēm - kolas, alus un šņabja - un ir kārtainais "šata" jeb triecienkokteilis. Pagatavots standarta (0.5 l) tilpumā, tas gaismā izskatās kā krāsu pāreja no kolas tumši brūnās uz šnabja kristāliski dzidro (skatīt attēlu).

Ideoloģiski Mehu Kokteiļa sastāvdaļas var tulkot dažādi. Piemēram, ar to var izskaidrot visus 3 studiju līmeņus - bakalauri ir kā kola, jo to ir daudz un arī grādu tur īsti nav, maģistri ir kā alus, jau ir mazāk un arī grādu vairāk, bet doktori ir kā šņabis, vēl mazāk un grādu jau ļoti daudz.

Šī triecienkokteiļa dzeršana ir savdabīgs cieņas izrādīšanas rituāls, jo dzerts tiek stāvot ceļos un saucot kopīgu saukli, bet tukšā glāze tiek otrādi apgriezta virs galvas.

Dzerot Mehu Kokteili nākas iziet dzīves ciklam no otra gala - visiem taču pirmā pieredze bijusi ar kolu vai pepsi, tad nāca alus, tad šņabis. Bet šajā gadījumā viss notiek otrādi.

Mehu kokteilis tiek piekopts kā tradīcija mehu (arī sirdī mehu) rindās - tiek dzerts gan mehu, gan citos pasākumos. Baumo, ka tam piemīt vienojošs spēks.

Varbūt sākotnēji Mehu koktelis izskatās pēc kārtīga "gāzēja", tomēr ievērojot rituālus, iespējams saprast un izbaudīt šo savdabīo kultūru. Jo ilgāk Tu trenējies, jo labāk izproti to...

Mehu kokteilis kā reiz ir domāts tiem, kam patīk pieņemt izaicinājumus un izbaudīt jauno.

Lai uzzinātu vairāk par mehu kokteiļa pagatavošanu, spied šeit.

Komentāri (1)
1Trešdiena, 15 Decembris 2010 14:18
sss
Robot

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1