• Mehi.LV
  • Sadaļu arhīvs
  • Mehu Kokteilis

Atskats uz "Mehu kokteiļa salidojumu 2010"

2010. gada 17. decembris ir iegājis vispasaules vēsturē ar nozīmīgu notikumu – Otro Mehu kokteiļa salidojumu, kas „Voodoo club” telpās pulcēja 53 šīs tradīcijas cienītājus – ne vien Mehus, bet arī mūsu draugus no pārējām RTU fakultātēm un citām augstskolām.


Iesākumā visiem klātesošajiem tika atgādināta Mehu kokteiļa vēsture un tradīcijas. Salidojums tika atklāts, kad vienlaikus 36 dalībnieki baudīja šo dzērienu, kas ir līdz šim lielākais fiksētais cilvēku kopskaits šajā nodarbē.

Viens no nozīmīgākajiem vakara notikumiem bija rekordu uzstādīšana, un tagad goda pjedestāla pirmo vietu ieņem Mehu Māris, kurš standarta tilpuma (0,5 l) kokteili izdzēra 5,44 s un viņam seko Mehu Reinis ar 5,85 s, līdzšinējo rekordisti Lāsmu atstājot 3. vietā. Enerģētiķu Gunda, savukārt, pieveica Mehu Oskaru anti-rekorda uzstādīšanā, izdzerot Mehu kokteili vislēnāk – 6 min 23 s.

Salidojuma laikā pārbaudījumus izturēja un treneru rindai pievienojās četri kokteiļa tradīciju cienītāji.

Visiem dalībniekiem šis pasākums paliks atmiņā ar Mehu kokteiļa dzeršanas stafetēm un spēlēm, lielisku kompāniju un spirdzinoši vēsajām telpām, kurās līdz pat rīta gaismai tika grieztas karstas dejas!

Turpināsim izkopt šīs tradīcijas arī turpmāk! Par Mehiem!

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1