• Mehi.LV
  • Sadaļu arhīvs
  • Mehu Kokteilis

Mehu Kokteilis News

4. Vispasaules Mehu kokteiļa salidojums!

Jau ceturto reizi pasaules vēsturē notiks Mehu kokteiļa salidojums! Tradīcijas, kas ir sāktas Mehos, turpinās Mehos. Šī gada Mehu kokteiļa salidojums norisināsies īsi pirms Ziemassvētkiem – 20. decembrī plkst 21:00 turpat, kur iepriekš (Jaunielā 14 – blakus Doma baznīcai). Aicināti Mehu kokteilim tuvākie Mehi un šo Mehu paši tuvākie draugi.


 

Programmā:

  • Mehu kokteiļa kolektīva baudīšana;
  • jaunu rekordu uzstādīšana;
  • Mehu Folkloras papildināšana;
  • Body Shoti;
  • dejas no sirds līdz rīta gaismai!

Dress code: vodka, alus, Coca-Cola jebšu Mehu kokteiļa sastāvdaļas un groziņš jāņem pašiem.

Vakara nodeva: 1,5Ls

Pieteikuma anketa : ŠEIT

Atskats uz 3. Vipasaules Mehu kokteiļu salidojumu

16. decembrī tikai aizvadīts 3. Vispasaules Mehu kokteiļa salidojums - viens no labākajiem Mehu pasākumiem. Liels prieks, ka to apmeklēja 69 Mehi un Mehu draugi. Neraugoties uz ierobežoto telpas lielumu, uzstādījām jaunus rekordus, tādus kā vislielākais skaits reizē dzerto kokteiļu, kas bija veseli 40, kā arī pirmo reizi 10 kokteiļi tika dzerti pašā Doma laukuma sirdī. Vakara gaitā norisinājās arī vairākas stafetes, kurās dalībnieki izrādīja savu MK dzeršanas veiklību. Protams, neiztikām arī bez tradicionālās treneru titula iegūšanas, šajā pasākumā par treneriem kļuva Mārcis Rancāns, Uldis Zunda, Jānis Caune, Rūdolfs Fogelis un Ainārs Brālītis. Jaunajiem treneriem bija jāuzjauc ideāls MK, kurš pēc tam jāizdzer apgrieztā secībā, lai atgādinātu, cik svarīgi ir nesajaukt sastāvdaļas. Neiztikām arī bez dejām visas nakts un rīta garumā. Un par to, ka pasākums bija izdevies, manuprāt, liecina fakts, ka pasākuma vietas durvis slēdzām tikai septiņos no rīta. Smile

Tagad ar nepacietību atliek gaidīt jau 4. Vispasaules Mehu kokteiļa salidojumu!

PAR MEHIEM! Smile

3. Vispasaules Mehu kokteiļa salidojums

Jau trešo reizi vispasaules vēsturē norisināsies Mehu Kokteiļa salidojums! Tradīcijas tiek turpinātas 16. decembrī plkst. 21:00, kad visi Mehu Kokteiļa cienītāji tiek aicināti viesoties viesmīlīgās telpās Jaunielā 14 (līdzās Doma baznīcai), kur Mehu Kokteilis ielaidīs tikai savējos! Protams, pasākumā piedalīties var arī visi Mehu draugi!

Salidojumā paredzēts -

* Veikt lielāko Mehu Kokteiļa kolektīvo baudīšanu;

* Uzstādīt jaunus rekordus;

* Veikt Mehu Folkloru papildinošas aktivitātes;

* Veikt pikantos Body Shotus;

* Protams, izdejoties no sirds!

Dress-code : Mehu kokteilis (jāņem līdzi Mehu kokteiļa sastāvdaļas)

Ieejas maksa: 1 Ls

Reģistrāciju pasākumam veikt ŠEIT! (reģistrācija obligāta)

Reģistrācija tiks slēgta 14. decembrī plkst.23:59!

 

PAR MEHIEM!

Atskats uz "Mehu kokteiļa salidojumu 2010"

2010. gada 17. decembris ir iegājis vispasaules vēsturē ar nozīmīgu notikumu – Otro Mehu kokteiļa salidojumu, kas „Voodoo club” telpās pulcēja 53 šīs tradīcijas cienītājus – ne vien Mehus, bet arī mūsu draugus no pārējām RTU fakultātēm un citām augstskolām.


Iesākumā visiem klātesošajiem tika atgādināta Mehu kokteiļa vēsture un tradīcijas. Salidojums tika atklāts, kad vienlaikus 36 dalībnieki baudīja šo dzērienu, kas ir līdz šim lielākais fiksētais cilvēku kopskaits šajā nodarbē.

Viens no nozīmīgākajiem vakara notikumiem bija rekordu uzstādīšana, un tagad goda pjedestāla pirmo vietu ieņem Mehu Māris, kurš standarta tilpuma (0,5 l) kokteili izdzēra 5,44 s un viņam seko Mehu Reinis ar 5,85 s, līdzšinējo rekordisti Lāsmu atstājot 3. vietā. Enerģētiķu Gunda, savukārt, pieveica Mehu Oskaru anti-rekorda uzstādīšanā, izdzerot Mehu kokteili vislēnāk – 6 min 23 s.

Salidojuma laikā pārbaudījumus izturēja un treneru rindai pievienojās četri kokteiļa tradīciju cienītāji.

Visiem dalībniekiem šis pasākums paliks atmiņā ar Mehu kokteiļa dzeršanas stafetēm un spēlēm, lielisku kompāniju un spirdzinoši vēsajām telpām, kurās līdz pat rīta gaismai tika grieztas karstas dejas!

Turpināsim izkopt šīs tradīcijas arī turpmāk! Par Mehiem!

Mehu kokteiļa salidojums - 2010! Pārcelts!

PAPILDINĀTS. MEHU KOKTEIĻA SALIDOJUMS PĀRCELTS NO 10. UZ 17. DECEMBRI!

Tas veikts sakarā ar salidojuma norises vietas tehniskām problēmām. Visi pieteikušies tiks informēti par radušos situāciju!

-----

Jau otro reizi vispasaules vēsturē norisinās Mehu Kokteiļa salidojums! Tradīcijas tiek turpinātas 17. decembrī plkst. 21:00, kad visi Mehu Kokteiļa cienītāji tiek aicināti viesoties Voodoo Club, kur Mehu Kokteilis ielaidīs tikai savējos! Starp citu, tas atrodas Brīvības ielā 109. Un, protams, pasākumā piedalīties var arī visi Mehu draugi!

Salidojumā paredzēts-

* Veikt pikantos Body Shotus
* Uzstādīt jaunus rekordus
* Noskaidrot, kuri ir cienīgi iegūt Mehiskās nominācijas
* Veikt Mehu Folklorai papildinošas aktivitātes
* Kā arī atkārtot lielāko Mehu Kokteiļa baudīšanu!

Dress Kods : Mehu kokteilis (jāņem līdzi Mehu kokteiļa sastāvdaļas)

Reģistrāciju pasākumam veikt ŠEIT! (reģistrācija obligāta)

Reģistrācija tiks slēgta 17. decembrī plkst.18:00!

Atbalstam mūsu burvīgo Mehu Kokteili!

Un tad jau tik viens sakāmais ir palicis – „PAR MEHIEM!”

Vairāk rakstu...