Aiziet!

Nebaidīties sapņot! Nebaidīties meklēt un prasīt! Es nebaidos ne tikai sapņot, bet arī savus sapņus realizēt! Šāda moto vadīta es uzsāku savu darbību Mehu FSP vadītājas amatā. Man, 1. kursa studentei, tas bija visai liels izaicinājums kandidēt, bet es riskēju un man izdevās.

 

 

Nav svarīgi, kas tu esi, vai ko tu dari, galvenais ir tas, lai, esot tas, kas esi, un darot to, ko dari, Tu jūti, ka esi "īstajā" vietā, jūties gandarīts un lepns par sevi.

Kopš studēju TMF, esmu sapratusi, ka esmu īstajā vietā, un tas ir svarīgs priekšnosacījums, lai būtu iedvesma un motivācija sasniegt iecerēto.

Gribētos, lai visi Mehulandes studenti zinātu, ka var vērsties pie mums - Mehu Studentu pašpārvaldes - gan ar saviem ierosinājumiem, gan sūdzībām, gan vienkārši parunāt par dzīvi vai iedzert tēju. Nekautrējies un vērsies pie mums, mēs uzklausīsim un palīdzēsim! Wink

Novēlu ikvienam no jums atrast īsto vietu, lai būtu līdzsvarā ar sevi un apkārtējiem, kā arī nebaidies sapņot un savus sapņus realizēt dzīvē!

Līva Freimane

19.02.2012.

Komentāri (1)
1Ceturtdiena, 23 Februāris 2012 10:50
Dainis Jakovels
Sveiciens jaunajai mehu SP vadītājai no pensionāru nometnes. Lai ir apņēmība un cīņasspars! Smile

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1