1. ieraksts!

Auksts februāra vakars, fakultātē kluss un tumšs... Lūk, šādā mirklī, kad sastingušiem pirkstiem klabinu tastatūru, pienācis vēsturisks mirklis – top pirmais ieraksts Mehu blogam! Smile

 

Mani sauc Ilze, vēl pagaidām esmu Mehu Studentu pašpārvaldes vadītāja. Studente, iespējams, gluži tāpat kā Tu. Vienīgi mani nereti vairāk par labora protokola aizstāvēšanu ir satraukuši dead-line finanšu atskaites nodošanai vai centieni pagūt vienlaicīgi būt lekcijā, kādā seminārā un vēl sēdē.

Iespējams, šonedēļ bija pēdējais Mehu FSP pasākums, kur esmu galvenais orgs. Pēc pāris dienām, ja viss ritēs kā iecerēts, mēs pārvēlēsim pašpārvaldes vadītāju. Ir laiks jauniem cilvēkiem un jaunam skatījumam. Smile Bet, kamēr Mehu Bosa amats vēl ir mans, ir jārealizē sen lolota iecere – mūsu mājaslapā mehi.lv jāizveido neformāls blogs – vieta, kur pašpārvaldes aktīvisti, iespējams, arī citi interesenti, varētu paust tīri savu personisko viedokli par Mehos, RTU un studenta dzīvē notiekošo.

Kāpēc? Nereti, vadot pašpārvaldi, sāp sirsniņa, jo studenti reizēm neredz, nenovērtē, neinteresējas par lietām, ar ko nodarbojas FSP... Daļa vainas varētu būt mūsos – mēs pietiekami neizskaidrojam, kāpēc kas tiek darīts. Ceram, ka ar laiku šis blogs varētu būt platforma, kas SKAIDRO procesus RTU un to, kāda ir studentu – ne tikai pašpārvaldes aktīvistu – loma tajos. Tas varētu ļaut izprast, kāpēc ir vajadzīga pašpārvalde un ar ko galu galā mēs nodarbojamies.

Man būtu vispatiesākais prieks tajā mirklī, kad es zinātu, ka Mehu studenti saprot, ka pašpārvalde grib būt viņiem draugs un atbalstītājs, ka starpbrīžos var ienākt Mehu štābā, iedzert tēju un uzzināt jaunumus par ārpusstudiju aktivitātēm un aktualitātēm Mehulandē, ka mēs esam tie, kas var un vēlas palīdzēt, ieteikt, atbalstīt, uzklausīt.

Ceru, ka Tu, student, šad tad ieskatīsies šajā sadaļā, lai uzzinātu, kādi darbi un cilvēki stāv aiz pasākumu plakātiem pie stendiem, kādi ir jestrākie secinājumi no pašpārvaldes sēdēm un ko studenti dara Senātā.

Tāpēc tagad, par godu bloga dzimšanas dienai, mēs varētu pacelt karstas kafijas tases, novēlēt sev veiksmi un iegaumēt tik vienkāršos manas un manu aktīvistu darbības atslēgas vārdus: PAR MEHIEM!

Ilze Saukāne

10.02.2012.

Komentāri (3)
1Pirmdiena, 13 Februāris 2012 19:18
Rolis_S
nu naiss Smile
apsveicu ar pirmo ierakstu!
2Pirmdiena, 13 Februāris 2012 19:30
Marta Laņģe
Lieliski! (:
Lai dzīvo šī sadaļa! Cool
3Pirmdiena, 13 Februāris 2012 19:57
LīvaA
Super! Es paceļu kakao tasi par MehiemWink

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1