Mehu blogs

Kubs kubam draugs 6

Tas viss sākās jau sestdienas rītā, kad Šāpļi un Mehu drostaliņas devās RTU SP rīkotajā "Plostu rallijā". Ar smiekliem ieradāmies atpūtas bāzē "Ungurs". Iekārtojām savu apmetni, piepūtām peldmatračus un devāmies ezerā. Laiks mūs tiešām lutināja, Kā kundzes un kungi visu dienu nodzīvojāmies pa ezeru ķerot siltos saules starus un malkojot vēsu aliņu. Pienākot vakaram, dalībnieku plosti jau gandrīz gatavi, bet protams mūsu komanda pat nav sākusi par to domāt. Kad strauji sāka tuvoties negaiss, 30 min. laikā uztaisījām grandioza paskata plostu, cerībā, ka izturēs vismaz 3m garu distanci.

Lasīt tālāk: Kubs kubam draugs 6

Sveiciens no Luksemburgas!

Šoreiz vēlos izmantot blogu, lai padalītos iespaidiem par to, kas notiek manā vasarā. Ne tāpēc, lai pastāstītu, kā es sauļojos (jo nav saules un es to nedaru Laughing) un ēdu zemenes (jo to dara visi un tas nav interesanti), bet tādēļ, ka šobrīd izmantoju Erasmus programmas sniegtās iespējas un mana pieredze un iespaidi kādam var noderēt.

Lasīt tālāk: Sveiciens no Luksemburgas!

Par mērķiem un līdzekļiem

Sveiciens visiem! Mēdz teikt, ka cilvēks raksta dienasgrāmatā, ja jūtas slikti. Man dienasgrāmatas nav,  un blogs vismaz man nav nekāda dienasgrāmata.  Drīzāk vieta, kur izteikties, lai visi redz! Un tieši tādēļ, zemāk lasāmais ir mans viedoklis un mani iespaidi, un manas domas, kuras šoreiz varētu būt interesantas arī Mehiem un vispār studentiem. Tāpēc šeit.

Lasīt tālāk: Par mērķiem un līdzekļiem

Brīvdienu monologs

Sveiki draugi, nedraugi, biedri, topošie biedri, radinieki un topošie radinieki šajā sniegoti saulainajā aprīļa otrdienā vai jebkurā citā laikā, kad šo lasat. Ja esi sliktā vai labā garastāvoklī, tad turpmākais teksts var likties jocīgs un samurgots, un daļēji tas ir labi, jo ne viss mūsu dzīvēs ir skaidrs, izfiltrēts un patīkams. Uztaisi sev tēju, paņem pāris cepumus, iesēdies kārtīgi savā datorkrēslā (vai dīvānā, ja reiz Tev ir laptops) un vai nu turpini lasīt, vai aizver šo rakstu jau pašā sākumā, lai neizniekotu savu dārgo laiku.

Lasīt tālāk: Brīvdienu monologs

Stūre, atpūta un prorektors

Semestris sāk uzņemt apgriezienus, tāpēc arī FSP lietās jaunumu daudz.

Vakar bija jānotiek tradicionālam Mehu pasākumam, kas allaž gūst lielu atsaucību – Mehu stūres’12 Ziemas atklātajam čempionātam. Bija jānotiek, bet...

Lasīt tālāk: Stūre, atpūta un prorektors

Aiziet!

Nebaidīties sapņot! Nebaidīties meklēt un prasīt! Es nebaidos ne tikai sapņot, bet arī savus sapņus realizēt! Šāda moto vadīta es uzsāku savu darbību Mehu FSP vadītājas amatā. Man, 1. kursa studentei, tas bija visai liels izaicinājums kandidēt, bet es riskēju un man izdevās.

Lasīt tālāk: Aiziet!

1. ieraksts!

Auksts februāra vakars, fakultātē kluss un tumšs... Lūk, šādā mirklī, kad sastingušiem pirkstiem klabinu tastatūru, pienācis vēsturisks mirklis – top pirmais ieraksts Mehu blogam! Smile

Lasīt tālāk: 1. ieraksts!