Mehulande un okupētās teritorijas

Par Mehulandi

Daudziem studentiem noteikti liekas, ka Ezermalas 6 teritorija aprobežojas ar TMF fakultāti, jeb universitātes ēku un dažām pamestām padomju laika rūpnīcām, taču tas nebūt nav tā.Patiesībā mūsu Mehulande (tulk. Mehāniķu zeme) ir vesela pasaule, ko pat mēdzam gudri saukt par autonomo mehu teritoriju.

Svarīgākās ēkas šajā teritorijā ir:

  1. universitāte un sporta zāle (tenisam)

  2. dienesta viesnīca TMF fakultātes studentiem

  3. iesvētību māja

Tepat atrodas arī „ Mehu stūres” trase, vaļējais tenisa korts, Ķīšezera smilšainais krasts, pāris ar mašīnbūves nozari saistītas rūpnīcas, kas joprojām funkcionē un, protams, arī pamestas pilis, kuras koku ielokā izskatās pat gleznaini, vārdu sakot, tā ir gandrīz vai kūrorta zona, nošķirta no ierastās galvaspilsētas kņadas.

Vienīgais transports, kas kursē tieši līdz pieturai Ezermalas 6, ir 9. autobuss, turklāt tam ir specifisks kustības saraksts (īpaši brīvdienās), tāpēc nepacietīgiem studentiem iesakām izmantot 6. tramvaju vai 1.,14., 21.,40. autobusus un aptuveni 20 minūtēs no pieturas „ Krustabaznīcas iela” pa analogi saukto ielu nonākt līdz Mehulandei.

Mehulande

Raksts par okupētajām teritorijām būs drīzumā

 

 

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1