Volejbola turnīra atskaņas

Trešdien 2009.gada 17.jūnijā pirmo reizi notika Ezermalas 6 koju pašpārvaldes rīkotais volejbola turnīrs.

Laika apstākļi protams bija atbilstoši Latvijas klimata zonai - bez nokrišņiem (pfuuuu), vējš 6 m/s, smilšu temperatūra vidēji +15, taču vēlāk nokritās līdz +8.

Pavisam bija pieteikušās spēlēt 6 komandas, taču laikam ejot, 2 komandas neizturēja zemo smilšu temperatūru, diskvalificējās, apgalvodami, ka kājas salst, jo viņi jau "spēlējot" no plkst. 13 . Tad nu palika 4 izturīgākās komandas, bet kur gadījušies kur ne ieradās pulciņš maģistrantu - šie aizstāvējuši maģistru, baigi labā omā - saka, ka ar gribot uzspēlēt. Uz priekšu! Tā nu galu galā 5 komandas cīnījās par uzvaru.


Smiltis šķīda, graciozi atliecieni, īpašas ovācijas bija bumbas atsitienam ar galvu, kas nāca no Oskara puses, varēja redzēt dažādas servju taktikas. Maģistrs Dainis izvēlējās mest servi ar skatu pret spēles laukumu jeb mest uz aizmuguri . Tad vēl visādi daiļi kritieni un sitieni un pietupieni un klupieni nāca no atraktīvajām komandu saspēlēm. Labais!

Turnīru tiesāja mūsu ļoti cienījamā tiesnese Dita. Bija ļoti daudz un sīvas spēles un tā pēc plkst. 23 turnīrs bija galā un rezultāti ir sekojoši:

* 1.vieta - Artis Voiteks, Juris Arents, Mārtiņš

* 2.vieta - "Zarežu" : Oskars Gailis, Jānis Oļehnovičs, Gatis Mencendorfs

* 3.vieta - "Brīva vieta jūsu reklāmai" - Uldis Pormeisters, Mareks Saukums, Edgars Zeps

* 4.vieta - "Čiliņā": Ervīns Grabusts, Jānis Pavlovskis, Andrejs Kuvecs

* 5.vieta - "Mazie Eži" : Dainis Jakovels, Aigars Maģītis, Aiga ZvirbuleApsveicam un pateicamies dalībniekiem par piedalīšanos!!!


Tad jau līdz nākamajai reizei!!


Komentāri (1)
1. dns
Otrdiena, 23 Jūnijs 2009 09:24
sanāca labi atvilkt elpu, paldiesSmile

p.s. vēlāk pilnas kabatas smilšu bija, bet tas nekasSmile


Volejbols_ezermala_17_06_09

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1