Kojas

Jau trešās Koju dienas ir noslēgušās!

Jau trešo gadu pavasara semestrī norisinājās Koju dienas. Ar ko šīs atšķīrās no citām? Šoreiz ne vien sportojām, atpūtāmies, paēdām un saliedējāmies, bet arī kārtīgi pastrādājām, lai sakoptu apkārtējo vidi savās dienesta viesnīcās.

Lasīt tālāk: Jau trešās Koju dienas ir noslēgušās!

Aktualitātes par RTU studentu dienesta viesnīcām

Droši vien arī Tu, tāpat kā Studentu parlamenta studenti, esi domājis par to, kas tad notiks ar mūsu dienesta viesnīcām nākotnē.  Lai izbeigtu minējumus, uz janvāra RTU Studentu parlamenta kopsapulci ciemos uzaicinājām Studentu dienesta viesnīcu daļas vadītāju Ivetu Sveržicku. Lasi tālāk un uzzini, ko viņa mums pastāstīja.

Lasīt tālāk: Aktualitātes par RTU studentu dienesta viesnīcām

Ja Tu dzīvo dienesta viesnīcā, esi RTU students un vēlies kļūt par līderi citu acīs – lasi tālāk!

RTU Studentu parlaments un Studentu viesnīcu daļa izsludina konkursu uz Dienesta visnīcu vecāko vietām!  Ja Tu saskat lietas, kas jāmaina dienesta viesnīcā, ja vēlies uzlabot vidi, kurā dzīvo, ja vēlies vairāk komunicēt ar savas dienesta viesnīcas studentiem, tad droši raksti CV un īsu motivācijas vēstuli brīvā formā.

Lasīt tālāk: Ja Tu dzīvo dienesta viesnīcā, esi RTU students un vēlies kļūt par līderi citu acīs – lasi tālāk!

Koju dienas 2011

Ārā pavasaris! NENĪKSTI KOJĀS – IZDZĪVO TĀS! Izklaides visām gaumēm ies gaisā no 28. aprīļa līdz 5. maijam. Viss ko Tu vari iedomāties – radošas, sportiskas, netradicionālas un vienkārši jautras aktivitātes. Izvēlies starp velo orientēšanos un ātrajiem randiņiem, koju boulingu un ēdienizaicinājumu, zīmēšanas konkursu un counter strike turnīru, video konkursu un kopēju hokeja skatīšanos, utt. Vai galu galā vienkārši apmeklē atklāšanas vai noslēguma pasākumu ballītes, lai atvilktu elpu no studijām un izvēdinātu galvu.

Lasīt tālāk: Koju dienas 2011

Koju dienas

Koju dienas ir pasākumu un konkursu kopums, kas veltīts tieši RTU studentu dienesta viesnīcās dzīvojošajiem studentiem! Koju dienu I daļa – 12.-15. aprīlī norisināsies Ezermalas, Laimdotas un Burtnieku ielas kojās, turpretī  Koju dienu II daļa – 19.-22. aprīlī būs Āzenes, Indriķa, Meža un Lilijas ielas kojās. Piedalies arī Tu un uzzini daudz jauna un neatklāta par savām kopmītnēm, kā arī iepazīsties ar jauniem koju biedriem noslēguma pasākumos, kas norisināsies 15. un 22. aprīli.

Lasīt tālāk: Koju dienas