• Mehi.LV
  • Sadaļu arhīvs
  • Mehiem
  • Piedalies un izstrādā Aeronautikas institūta simboliku

Piedalies un izstrādā Aeronautikas institūta simboliku

Student,

Tevī slēpjas mākslinieka talants, bet līdz šim neesi atradis, kur to pielietot? Tad šī ir lieliska izdevība Tev ar savām prasmēm nopelnīt!

Rīgas Tehniskās universitātes Aeronautikas institūts (AERTI) sadarbībā ar Studentu parlamentu un Transporta un Mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldi izsludina Aeronautikas institūta simbolikas jeb logo konkursu, lai veicinātu institūta atpazīstamību un vienotu vizuālo tēlu. Student, šī ir tava iespēja izveidot AERTI logo un par to saņemt naudiņu. Balvu fonds 120Ls! Uzzīmē un izcel naudu!

Savus darbus vari iesūtīt līdz 15. maijam, sūtot elektroniski uz e-pastu ieva.jonaite@rtu.lv vai atnesot zibatmiņā, vai CD diskā, kā arī kvalitatīvu izdruku vai zīmējumu veidā, atnesot to aizlīmētā aploksnē, uz kuras ir norāde „RTU TMF AERTI logo konkursam”, konkursa organizatoriem.

Nepaliec malā, piedalies AERTI tēla veidošanā!

Komentāri (1)
1Ceturtdiena, 19 Aprīlis 2012 23:26
Koks
Идиоты, зачем нужно было переименовывать названия ? Учился на транспорте, а теперь буду связан с фюзеляжем ... nu dzelžaina loģika No

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1