• Mehi.LV
  • Sadaļu arhīvs
  • Mehiem
  • Piedalies projektā "Studentam pa pēdām"!

Piedalies projektā "Studentam pa pēdām"!

Arī šogad, aicinām ikvienu vidusskolēnu un RTU studentu piedalīties projektā „Studentam pa pēdām”, kas norisināsies no 25. – 27. oktobrim. Vienas dienas laikā skolēniem būs iespēja pēdot aiz studenta, un Tev, student, būs iespēja parādīt savu aizraujošo ikdienu un iespējas, kuras sniedz RTU kādam Latvijas vidusskolēnam, kā arī dalīties savā pieredzē: pastāstīt, kādi bija tavi pirmie soļi RTU, kas ir jāievēro iestājoties RTU, kā arī parādīt tās interesantākās lekcijas, praktiskās nodarbības un laboratorijas, kurās norisinās tavas studijas.


Projekta mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar studiju vidi RTU, parādīt iespējas, kuras piedāvā universitāte, atšķirībā no vidusskolas.

 

Viss, kas Tev student ir jādara, jāaizpilda elektroniskā pieteikumu anketa līdz 11. oktobrim. Anketu vari atrast ŠEIT.

Protams, arī  vidusskolēniem ir iespēja pieteikties. Viss, kas jādara jāpiesakās un jāaizpilda skolēniem paredzēto pieteikuma anketu vidusskolēnu ORTUSā  (www.nacstudet.lv) sadaļā Sākums/ Saites/ Studentam pa pēdām, vai arī ŠEIT.

Parādi, kāda ir tava studenta dzīve!

Papildus informācija:
Kaspars Salenieks,
Projekta „Studentam pa pēdām” vadītāja
e-pasts: kaspars.salenieks@rtusp.lv
Mob. tālr. +371 27896216

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1