Mehulandes talka

Klāt pavasaris, spīd saule, un arvien vairāk gribas pavadīt laiku svaigā gaisā, Mehulandes skaistajos plašumos! Lai šādus atpūtas mirkļus padarītu patīkamākus sev, lai ejot uz fakultāti vai kopmītnēm varētu droši baudīt apkārtējās dabas skaistumu, jau ceturto reizi tiek rīkota Mehulandes sakopšanas talka! Šogad talka norisināsies 30. aprīlī, plkst. 12:00.

 

Uz talku jāierodas piemērotā apģērbā; maisi un cimdi būs uz vietas. Pēc talkas kopīgi varēsim baudīt garšīgas uzkodas. Aicināts ikviens, kam rūp Mehulandes vide!

Talkas apģērbs

Lai pasargātu sevi no ādas nobrāzumiem, kas var rasties strādājot koku un krūmu tuvumā, velc Talkai piemērotu apģērbu - garās bikses, kreklu vai jaku ar garām piedurknēm un cimdus. Kājās velc slēgtus apavus ar pietiekami cietu (biezu) zoli, lai pēdās neieduras kāds nepamanīts stikls vai ass priekšmets. Galvā liec cepuri vai lakatu. Šāds apģērbs Tevi pasargās arī no ērču kodieniem!

Pierādi, ka esi zaļi domājošs, pievienojies citiem studentiem un arī TMF darbiniekiem, un pavadīsim darbīgu sestdienu kopā! Smile

Tiekamies sestdien, 30.04., plkst. 12:00 pie TMF ieejas.

Kontaktpersona: Ilze, tālr. +371 27896289; ilze.saukane@mehi.lv.

Pievienot komentāru

SmileCoolRobotNinjaNoSadLoveYesLaughingIntelligentBeen Smacked In The Mouth/Wears A Brace/My lips are sealeBlinkSticking Out TongueConfusedWinkYelling
Vārds:
Komentārs:
 
yvComment v.2.01.1